Brother LC422VAL | Ink Cartridge | Black, Cyan, Magenta, Yellow
Prekės kodas: @2276593
64,75 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 130.00 mm |
| Gross weight | 0.18 kg |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Net weight | 0.16 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Brother |
| Spausdinimo spalvos | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Tipas | Ink Cartridge |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | LC422VAL |
| Lapų kiekis | 550 puslapiai |
| Palette Qty | 1108 dalių |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.