Brother LC-223Y | Ink Cartridge | Yellow
Prekės kodas: @2297460
14,66 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Kiekis | 1 |
| Spausdinimo spalvos | Yellow |
| Lapų kiekio pastaba | ISO / IEC 24711 |
| Spausdinimo technologija | Inkjet |
| Pakuotės tipas | Blister |
| Suderinami produktai | DCP-J4120DW / MFC-J4420DW / MFC-J4620DW / MFC-J4625DW / MFC-J5320DW / MFC-J5620DW / MFC-J5625 / MFC-J5720DW |
| Lapų kiekis | 600 puslapiai |
| Popieriaus matmenys | A4 |
| Gaminio spalva | Yellow |
| Tipas | Ink Cartridge |
| Warranty | 0 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | LC-223Y |
| Net weight | 0.027 kg |
| Gross weight | 0.045 kg |
| Paper/Pasteboard | 15 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.0002691 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.018 kg |
| Gross depth (mm) | 92 mm |
| Gross width (mm) | 25 mm |
| Gross height (mm) | 117 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 6421 dalių |
| Producer | Brother |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.