Brother HL-L2865DW | Mono | Laser | Printer | Wi-Fi | Maximum ISO A-series paper size A4
Prekės kodas: @2296379
169,53 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 444.00 mm |
| Gross height (mm) | 366.00 mm |
| Gross weight | 9.20 kg |
| Gross width (mm) | 449.00 mm |
| Net weight | 7.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1700.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.10 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | Brother |
| Palette Qty | 12 dalių |
| Gaminio tipas | Printer |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | HL-L2865DW |
| Maksimalus ISO A serijos popieriaus dydis | A4 |
| Spausdinimo technologija | Laser |
| Spausdinimas | Mono |
| Warranty | 36 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.