Braun | Electric Toothbrush | Vitality PRO Kids 3+ Lion King | Rechargeable | For children | Number of brush heads included 1 | Number of teeth brushing modes 2
Prekės kodas: @2296449
28,71 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 172.00 mm |
| Gross height (mm) | 245.00 mm |
| Gross weight | 0.31 kg |
| Gross width (mm) | 94.00 mm |
| Net weight | 0.28 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Producer | Braun |
| Palette Qty | 218 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| TI weight (kg) | 0.033 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Paper/Pasteboard | 28 g |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Įkraunama | Yes |
| Kelioninis krepšys | Yes |
| Tipas | For children |
| Dantų šepetėlio dažnis (virpesiai) | Does not apply judesiai per minutę |
| Akumuliatoriaus tipas | NiMH |
| Šepetėlio galvučių skaičius | 1 |
| Dantų valymo rėžimų skaičius | 2 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Vitality PRO Kids 3+ Lion King |
| Gamintojo prekės serija | Electric Toothbrush |
| Įtaiso tipas | Rechargeable |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.