Bosch Microwave | BFL523MB4 Series 2 | Built-in | 20 L | 800 W | Black
Prekės kodas: @2277324
213,25 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 680.00 mm |
| Gross height (mm) | 445.00 mm |
| Gross weight | 16.60 kg |
| Gross width (mm) | 408.00 mm |
| Net weight | 15.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1300.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.60 kg |
| Volume (m3) | 0.12 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | Bosch |
| Palette Qty | 7 dalių |
| Gaminio spalva | Black |
| Mikrobangų krosnelės galia | 800 W |
| Tipas | Built-in |
| Plotis | 49.5 cm |
| Ekranas | Yes |
| Keptuvo galingumas | N/A W |
| Aukštis | 38.2 cm |
| Gylis | 33.5 cm |
| Keptuvas | No |
| Galingumo lygių skaičius | 5 |
| Talpumas | 20 l |
| Programų skaičius | 7 |
| Garų funkcija | No |
| Konvekcija | No |
| Atitirpinimo funkcija | No Defrost |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | BFL523MB4 Series 2 |
| Gamintojo prekės serija | Microwave |
| Įtaiso tipas | With plate |
| Orkaitės dydis | 20 l |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.