Bosch | Kettle | TWK4P437 | Electric | 2400 W | 1.7 L | Stainless steel | Beige
Prekės kodas: @2275613
45,47 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 220 mm |
| Gross height (mm) | 265 mm |
| Gross weight | 1.644 kg |
| Gross width (mm) | 230 mm |
| Net weight | 1.334 kg |
| Packing quantity | 2 dalių |
| Paper/Pasteboard | 310.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.31 kg |
| Volume (m3) | 0.013409 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| PET | 7.00 g |
| Ferrous metals | 7.00 g |
| Talpa | 1.7 l |
| Gaminio spalva | Beige |
| Tipas | Electric |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TWK4P437 |
| Gamintojo prekės serija | Kettle |
| Galingumas | 2400 W |
| 360 ° kampu besisukantis pagrindas | No |
| APsauga nuo perkaitimo ir sauso virimo | Yes |
| Automatinis išjungimas | Yes |
| Vandens lygio indikatorius | Yes |
| Nuimamas filtras | Yes |
| Neslidus pagrindas | Yes |
| Medžiaga | Stainless steel |
| Power indication light | Yes |
| Gross depth master carton | 245 mm |
| Gross width master carton | 235 mm |
| Gross height master carton | 550 mm |
| Net weight master carton | 3.288 kg |
| Tare weight master carton | 0.538 kg |
| Palette Qty | 108 dalių |
| Producer | Bosch |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.