BLACK & DECKER | Rotary tool, 7.2V | BCRT8I-XJ
Prekės kodas: @2276627
35,38 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 239.00 mm |
| Gross height (mm) | 52.00 mm |
| Gross weight | 0.62 kg |
| Gross width (mm) | 121.00 mm |
| Net weight | 0.52 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| Producer | BLACK & DECKER |
| Type of battery | Battery |
| Palette Qty | 1149 dalių |
| Priedai pridėti | 36 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | BCRT8I-XJ |
| Gamintojo prekės serija | Rotary tool, 7.2V |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.