Bissell Stick Vacuum | PowerClean | Cordless operating | 200 W | Operating time (max) 40 min | Warm White/Gray/Sparkling Silver
Prekės kodas: @2277399
213,92 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 218.00 mm |
| Gross height (mm) | 608.00 mm |
| Gross weight | 5.20 kg |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| Net weight | 3.22 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1869.00 g |
| Plastic (No PET) | 111.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.98 kg |
| TI weight (kg) | 0.54 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | Bissell |
| Palette Qty | 24 dalių |
| Įtaiso tipas | Cordless operating |
| Veikimo laikas (max) | 40 min. |
| Gaminio spalva | Warm White/Gray/Sparkling Silver |
| Akumuliatoriaus talpa | 2000 mAh |
| Galingumas | 200 W |
| Įkrovimo trukmė | 3 h |
| Šepetėlio tipas | Motorized Brush |
| Maksimalus triukšmo lygis | 80 dB |
| Dulkių talpa | 0.4 l |
| Vandens bako talpa | – l |
| Akumuliatoriaus tipas | Lithium Ion |
| Galingumo lygių skaičius | 3 |
| Filtro tipas | HEPA |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PowerClean |
| Gamintojo prekės serija | Stick Vacuum |
| Drėgnas siurbimas | No |
| Plovimo funkcija | No |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.