Bissell | SpotClean Pet Select Cleaner | 37288 | Corded operating | 330 W | Black/Titanium/Lime | 24 month(s)
Prekės kodas: @1974191
190,22 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 237.00 mm |
| Gross height (mm) | 405.00 mm |
| Gross weight | 5.55 kg |
| Gross width (mm) | 355.00 mm |
| Net weight | 4.17 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 971 g |
| Plastic (No PET) | 29 g |
| Tare weight (kg) | 1.38 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| TI weight (kg) | 0.31 kg |
| Įtaiso tipas | Corded operating |
| Gaminio spalva | Black/Titanium/Lime |
| Tipas | Handheld |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 37288 |
| Gamintojo prekės serija | SpotClean Pet Select Cleaner |
| Vandens bako talpa | 1.1 l |
| Maksimalus triukšmo lygis | 74 dB |
| Akumuliatoriaus tipas | – |
| Dulkių talpa | 0.73 l |
| Nešiojimo rankena | Yes |
| Priedai pridėti | 15 cm Tough Stain Brush Tool, Stain Trapper Tool, Pet Stain & Odour, User Guide & Safety Instructions |
| Belaidis | No |
| Valomi paviršiai | Carpet, Rugs, Upholstery, Car, Stairs |
| Kitos savybės | Strong spray and powerful vacuum effectively removes everyday spills, spots and stains from carpets, upholstery, stairs, area rugs, auto interiors & more; Two separate tanks for clean and dirty water. Removable tanks for easy filling and emptying; Easy storage – compact design allows storage in small spaces; Stain Trapper Tool keeps liquid pet messes inside the tool and out of your machine |
| Warranty | 24 mėn. |
| Galingumas | 330 W |
| Svoris | 4170 g |
| Kabelio ilgis | 5 m |
| Palette Qty | 40 dalių |
| Producer | Bissell |
| Tare other | 380 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Siurbiamoji galia | 9-12k Pa |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.















































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.