Bissell PowerFresh SlimSteam Mop | 4268N | Power 1600 W | Steam pressure 0.78/0.9 bar | Water tank capacity 0.3 L | Titanium/Bossanova Blue
Prekės kodas: @2276900
190,22 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 152.00 mm |
| Gross height (mm) | 787.00 mm |
| Gross weight | 4.54 kg |
| Gross width (mm) | 356.00 mm |
| Net weight | 2.78 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 173 g |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.76 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | Bissell |
| Palette Qty | 41 dalių |
| Gaminio spalva | Titanium/Bossanova Blue |
| Tipas | Corded |
| Galingumas | 1600 W |
| Belaidis | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 4268N |
| Gamintojo prekės serija | PowerFresh SlimSteam Mop |
| Reguliuojami garai | Yes |
| Įtaiso tipas | Steam Mop |
| Vandens bako talpa | 0.3 l |
| Garų slėgis | 0.78/0.9 bar |
| Valomi paviršiai | Hard Floors |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.