Bissell | Foot Window Assembly | 1609654 | Bossanova Blue
Prekės kodas: @2275577
29,66 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 270 mm |
| Gross height (mm) | 150 mm |
| Gross weight | 0.226 kg |
| Gross width (mm) | 35 mm |
| Net weight | 0.113 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 113 g |
| Tare weight (kg) | 0.113 kg |
| Volume (m3) | 0.0014175 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Plastic (No PET) | 100 g |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 1609654 |
| Gamintojo prekės serija | Foot Window Assembly |
| Gaminio spalva | Bossanova Blue |
| Suderinamumas | For CrossWave 17132 |
| Palette Qty | 610 dalių |
| Producer | Bissell |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.