Bissell | Antimicrobial Multi-Surface Brushroll | CrossWave FreshStart | 1 pc(s)
Prekės kodas: @2296283
25,09 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 44.00 mm |
| Gross height (mm) | 284.00 mm |
| Gross weight | 0.11 kg |
| Gross width (mm) | 44.00 mm |
| Net weight | 0.09 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CrossWave FreshStart |
| Gamintojo prekės serija | Antimicrobial Multi-Surface Brushroll |
| Kiekis pakuotėje | 1 dalių |
| Suderinami produktai | for the BISSELL CrossWave Series 1713, 2203, 2223, 2224, 2225, 2582, 2588, 3551, 3555, 3566, 3569, 3570 |
| Palette Qty | 3143 dalių |
| Producer | Bissell |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.