Batavia B.V. | 18V Combi-tacker – Without Battery and Charger
Prekės kodas: @1979926
114,51 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 295.00 mm |
| Gross height (mm) | 105.00 mm |
| Gross weight | 2.96 kg |
| Gross width (mm) | 275.00 mm |
| Net weight | 2.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 208.00 g |
| Plastic (No PET) | 52.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Batavia B.V. |
| Palette Qty | 203 dalių |
| Kitos savybės | Effortlessly tackle any job with a powerful impact mechanism; Versatile for nails and staples; Enhanced precision and safety |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 18V Combi-tacker – Without Battery and Charger |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



















































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.