Aten | 32A 42-Outlet Metered Thin Form Factor eco PDU | PE5342TG
Prekės kodas: @2603173
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 1775 mm |
| Gross height (mm) | 48 mm |
| Gross weight | 6.35 kg |
| Gross width (mm) | 56 mm |
| Net weight | 5.57 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 780.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.78 kg |
| Volume (m3) | 0.0047712 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Inner carton packing Qty | 1.00 dalių |
| Darbo temperatūra (T-T) | 0 – 40 °C |
| Sandėliavimo temperatūra (T-T) | -20 – 60 °C |
| Laikymo santykinė drėgmė (H-H) | 0 – 80 % |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50-60 Hz |
| Kitos savybės | Built-in 10/100 Mbps Ethernet port. Supports TCP/IP, UDP, HTTP, HTTPS, SSL, DHCP, SMTP, NTP, DNS, Auto Sense, Ping, Telnet, and SNMP V1,V2&V3. Supports eco DC software and browser access via IE, Firefox, Chrome, Safari and more. Environment monitoring via external sensors for rack temperature and humidity readings and alerts |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PE5342TG |
| Gamintojo prekės serija | 32A 42-Outlet Metered Thin Form Factor eco PDU |
| Kabelio ilgis | 3 m |
| Producer | Aten |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.