Asus Zenbook S14 UX5406AA-SU272X | Antrim Gray | 14 ” | OLED | Touchscreen | 3K | 2880 x 1800 pixels | 120 Hz | Glossy | Intel Core Ultra 9 | 386H | 32 GB | LPDDR5X | Solid-state drive capacity 1000 GB | Intel Graphics | Windows 11 Pro | 802.11be | Bluetooth version 6.0 | Keyboard language US international | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
Prekės kodas: @2484738
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 340.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross weight | 1.50 kg |
| Gross width (mm) | 240.00 mm |
| Net weight | 1.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Asus |
| Ryškumas | 500 cd/m² |
| Įstrižainė | 14 col. |
| Ekrano paviršius | Glossy |
| Vidinės atminties tipas | LPDDR5X |
| Gaminio spalva | Antrim Gray |
| Procesoriaus branduoliai | 16 |
| HD tipas | 3K |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11be |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | Intel Graphics |
| Procesorius | Intel Core Ultra 9 |
| Kamera | FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Klaviatūros kalba | US international |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| „Bluetooth“ versija | 6.0 |
| Laikmena | SSD |
| Procesoriaus modelis | 386H |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | S14 UX5406AA-SU272X |
| Gamintojo prekės serija | Zenbook |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | 4.9 GHz |
| Procesoriaus dažnis | 2.1 GHz |
| Ekranas | 2880 x 1800 pikseliai |
| Warranty | 24 mėn. |
| Baterijos garantija | 12 mėn. |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| Stacionaraus disko talpa | 1000 GB |
| Bendroji laikmenos talpa | 1000 GB |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Jutiklinis ekranas | Yes |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Klaviatūros apšvietimas | Yes |
| Skydelio tipas | OLED |
| Proporcija | 16:10 |
| Akumuliatoriaus elementų skaičius | 4 |
| Akumuliatoriaus talpa (vat. val.) | 77 Wh |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Kitos savybės | Sleeve in the box |
| Palette Qty | 667 dalių |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.