Asus Zenbook 14 UM3406GA-QD002W | Jade Black | 14 ” | OLED | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | Glossy | AMD Ryzen AI 5 | 430 | 16 GB | LPDDR5X | Solid-state drive capacity 1000 GB | AMD Radeon Graphics | Windows 11 Home | 802.11ax | Bluetooth version 5.4 | Keyboard language US international | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
Prekės kodas: @2296641
1355,06 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 350.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross weight | 1.90 kg |
| Gross width (mm) | 230.00 mm |
| Net weight | 1.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 260.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Asus |
| Ryškumas | 400 cd/m² |
| Įstrižainė | 14 col. |
| Ekrano paviršius | Glossy |
| Vidinės atminties tipas | LPDDR5X |
| Gaminio spalva | Jade Black |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| HD tipas | WUXGA |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | AMD Radeon Graphics |
| Procesorius | AMD Ryzen AI 5 |
| Kamera | FHD camera with IR function to support Windows Hello ; With privacy shutter |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Klaviatūros kalba | US international |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| „Bluetooth“ versija | 5.4 |
| Laikmena | SSD |
| Procesoriaus modelis | 430 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 14 UM3406GA-QD002W |
| Gamintojo prekės serija | Zenbook |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | 4.5 GHz |
| Procesoriaus dažnis | 2.0 GHz |
| Ekranas | 1920 x 1200 pikseliai |
| Baterijos garantija | 12 mėn. |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Stacionaraus disko talpa | 1000 GB |
| Bendroji laikmenos talpa | 1000 GB |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Jutiklinis ekranas | No |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Klaviatūros apšvietimas | Yes |
| Skydelio tipas | OLED |
| Proporcija | 16:10 |
| Akumuliatoriaus elementų skaičius | 4 |
| Akumuliatoriaus talpa (vat. val.) | 75 Wh |
| Warranty | 24 mėn. |
| Kitos savybės | Sleeve in the box |
| Palette Qty | 307 dalių |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.