Asus Vivobook S 16 M3607HA-SH080W | Matte Gray | 16 ” | OLED | FHD | 1920 x 1200 pixels | Glossy | AMD Ryzen 7 | 260 | 16 GB | DDR5 | Solid-state drive capacity 1000 GB | AMD Radeon Graphics | Windows 11 Home | 802.11ax | Bluetooth version 5.3 | Keyboard language US international | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
PRATĘSTA GARANTIJA
PASITEIRAUTI APIE PREKĘ
    PARAŠYKITE MUMS:
    Aprašymas
    Techninė specifikacija
    Gross depth (mm) 360.00 mm
    Gross height (mm) 70.00 mm
    Gross weight 2.00 kg
    Gross width (mm) 240.00 mm
    Net weight 1.70 kg
    Packing quantity 1.00 dalių
    Paper/Pasteboard 260.00 g
    Plastic (No PET) 30.00 g
    Tare weight (kg) 0.30 kg
    TI weight (kg) 0.20 kg
    Volume (m3) 0.01 m³
    Classification of battery CL126:NE:2016-12-09
    Composition of battery CL127:KT:2016-12-09
    Type of battery Accumulator
    Embeeded battery Yes
    WEEE tax Yes
    WEEE tax CL109:2:2017-04-01
    Producer Asus
    Ryškumas 300 cd/m²
    Įstrižainė 16 col.
    Ekrano paviršius Glossy
    Vidinės atminties tipas DDR5
    Gaminio spalva Matte Gray
    Procesoriaus branduoliai 8
    HD tipas FHD
    Belaidžio ryšio standartai 802.11ax
    Ekrano grafikos adapterio modelis AMD Radeon Graphics
    Procesorius AMD Ryzen 7
    Kamera FHD camera with IR function to support Windows Hello ; With privacy shutter
    Įdiegta operacinė sistema Windows 11 Home
    Klaviatūros kalba US international
    HDMI prievadų kiekis 1
    „Bluetooth“ versija 5.3
    Laikmena SSD
    Procesoriaus modelis 260
    Gamintojo prekės modelio pavadinimas S 16 M3607HA-SH080W
    Gamintojo prekės serija Vivobook
    Procesoriaus paspartinimo dažnis 5.1 GHz
    Procesoriaus dažnis 3.8 GHz