Apple | Studio Display – Nano-texture glass | 27 ” | 5k | 16:9 | 60 Hz | 5120 x 2880 pixels | 600 cd/m² | Silver
Prekės kodas: @2276749
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 735.20 mm |
| Gross height (mm) | 164.30 mm |
| Gross weight | 10.60 kg |
| Gross width (mm) | 474.10 mm |
| Net weight | 9.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 950.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Apple |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| Ekranas | 5120 x 2880 pikseliai |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| Ekrano ryškumas | 600 cd/m² |
| HD tipas | 5k |
| Gaminio spalva | Silver |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Studio Display – Nano-texture glass |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Aukščio reguliavimas | No |
| USB-C | Yes |
| USB-C maitinimo tiekimas | N/A |
| Ekrano įstrižainė | 27 col. |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Proporcija | 16:9 |
| Warranty | 12 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.