Apple Smart Folio for iPad (A16, 10th) | Folio | Apple | iPad (A16, 10th) | Polyurethane | Lemonade
Prekės kodas: @2276741
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 276.00 mm |
| Gross height (mm) | 17.00 mm |
| Gross width (mm) | 189.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Apple |
| Gaminio spalva | Lemonade |
| Juostos suderinamumas | Apple |
| Short Description | Apple Smart – flip cover for tablet |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Smart Folio for iPad (A16, 10th) |
| Dėklo tipas | Folio |
| Suderinamumas | iPad (A16, 10th) |
| Medžiaga | Polyurethane |
| Warranty | 12 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.