Apple | Ocean Band Extension | 49 | Yellow | Fluoroelastomer | Strap fits 130–200mm wrists
Prekės kodas: @2275698
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 10.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 0.27 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Net weight | 0.07 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Warranty | 12 mėn. |
| Gaminio pavadinimas | Ocean Band Extension |
| Gaminio spalva | Yellow |
| Suderinamumas | Apple watch models: 44mm 45mm 49mm |
| Band size | 49 |
| Medžiaga | Fluoroelastomer |
| Kitos savybės | Strap fits 130–200mm wrists |
| Producer | Apple |
| Palette Qty | 3704 dalių |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.