Apple Magic Keyboard | MXCL3Z/A | Compact Keyboard | Wireless | EN | Bluetooth | White
Prekės kodas: @2276451
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 445.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross weight | 0.63 kg |
| Gross width (mm) | 129.00 mm |
| Net weight | 0.24 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 91.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.39 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Apple |
| Palette Qty | 1505 dalių |
| Klaviatūros išdėstymas | EN |
| Tipas | Compact Keyboard |
| Gaminio spalva | White |
| Ryšio technologija | Wireless |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MXCL3Z/A |
| Gamintojo prekės serija | Magic Keyboard |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Pelė pridėta | No |
| Warranty | 12 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.