Apple MacBook | Pro | Space Black | 16 ” | 3456 x 2234 pixels | Apple M4 Pro | 24 GB | Solid-state drive capacity 512 GB | Apple M4 Pro chip 14-core CPU/20-core GPU | macOS | 802.11ax | Bluetooth version 5.3 | Keyboard language English | Keyboard backlit | Warranty 12 month(s)
Prekės kodas: @2276439
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 399.00 mm |
| Gross height (mm) | 290.00 mm |
| Gross weight | 4.86 kg |
| Gross width (mm) | 63.00 mm |
| Net weight | 2.16 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 700.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.70 kg |
| TI weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Apple |
| Ekranas | 3456 x 2234 pikseliai |
| Vidinė atmintis | 24 GB |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| Laikmena | SSD |
| Ryškumas | 1000 cd/m² |
| Gaminio spalva | Space Black |
| Stacionaraus disko talpa | 512 GB |
| Įstrižainė | 16 col. |
| Kamera | 1080p FaceTime HD camera Advanced image signal processor with computational video |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | Apple M4 Pro chip 14-core CPU/20-core GPU |
| Warranty | 12 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Pro |
| Gamintojo prekės serija | MacBook |
| Procesorius | Apple M4 Pro |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Įdiegta operacinė sistema | macOS |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Klaviatūros apšvietimas | Yes |
| Bendroji laikmenos talpa | 512 GB |
| Klaviatūros kalba | English |
| Palette Qty | 206 dalių |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.