Apple MacBook | Pro | Space Black | 14 ” | 3024 x 1964 pixels | Apple M4 Pro | 24 GB | Solid-state drive capacity 512 GB | Apple M4 Pro chip 12-core CPU/16-core GPU | macOS | 802.11ax | Bluetooth version 5.3 | Keyboard language Russian | Keyboard backlit | Warranty 12 month(s)
Prekės kodas: @2276441
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 356.00 mm |
| Gross height (mm) | 263.00 mm |
| Gross weight | 3.70 kg |
| Gross width (mm) | 73.00 mm |
| Net weight | 1.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Apple |
| Ekranas | 3024 x 1964 pikseliai |
| Vidinė atmintis | 24 GB |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| Laikmena | SSD |
| Ryškumas | 1000 cd/m² |
| Gaminio spalva | Space Black |
| Stacionaraus disko talpa | 512 GB |
| Įstrižainė | 14 col. |
| Kamera | 12MP Center Stage camera with support for Desk View 1080p HD video recording Advanced image signal processor with computational video |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | Apple M4 Pro chip 12-core CPU/16-core GPU |
| Warranty | 12 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Pro |
| Gamintojo prekės serija | MacBook |
| Procesorius | Apple M4 Pro |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Įdiegta operacinė sistema | macOS |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Klaviatūros apšvietimas | Yes |
| Bendroji laikmenos talpa | 512 GB |
| Klaviatūros kalba | Russian |
| Palette Qty | 253 dalių |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.