Apple MacBook | Air | Midnight | 13 ” | IPS | 2560 x 1664 pixels | Apple M4 | 24 GB | Solid-state drive capacity 512 GB | Apple M4 chip 10-core CPU/10-core GPU | macOS | 802.11ax | Bluetooth version 5.0 | Keyboard language Swedish | Keyboard backlit
Prekės kodas: @2276707
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 335.00 mm |
| Gross height (mm) | 244.00 mm |
| Gross weight | 2.72 kg |
| Gross width (mm) | 56.00 mm |
| Net weight | 1.24 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 480.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.48 kg |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Apple |
| Palette Qty | 368 dalių |
| Ekranas | 2560 x 1664 pikseliai |
| Vidinė atmintis | 24 GB |
| „Bluetooth“ versija | 5.0 |
| Laikmena | SSD |
| Gaminio spalva | Midnight |
| Stacionaraus disko talpa | 512 GB |
| Įstrižainė | 13 col. |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | Apple M4 chip 10-core CPU/10-core GPU |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Air |
| Gamintojo prekės serija | MacBook |
| Procesorius | Apple M4 |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Įdiegta operacinė sistema | macOS |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Skydelio tipas | IPS |
| Klaviatūros apšvietimas | Yes |
| Bendroji laikmenos talpa | 512 GB |
| Klaviatūros kalba | Swedish |
| Warranty | 12 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.