Apple Mac | Mini | Desktop | Apple M4 | Internal memory 16 GB | Solid-state drive capacity 512 GB | No Optical Drive | Keyboard language No keyboard | macOS
Prekės kodas: @2296427
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 140.10 mm |
| Gross height (mm) | 126.00 mm |
| Gross weight | 1.36 kg |
| Gross width (mm) | 140.10 mm |
| Net weight | 0.67 kg |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 90.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.69 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Apple |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Palette Qty | 349 dalių |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| Optinio įrenginio tipas | No Optical Drive |
| Laikmena | SSD |
| Tipas | Desktop |
| Gaminio spalva | White |
| Stacionaraus disko talpa | 512 GB |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Mini |
| Gamintojo prekės serija | Mac |
| Klaviatūros kalba | No keyboard |
| Procesorius | Apple M4 |
| Įdiegta operacinė sistema | macOS |
| Warranty | 12 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.