Apple | iPhone FineWoven Wallet with MagSafe | Wallet case | Apple | iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 , iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max | Durable Microtwill | Pacific Blue
Prekės kodas: @2275860
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 15.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Gross width (mm) | 75.00 mm |
| Net weight | 0.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 45.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 7576 dalių |
| Suderinamumas | iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 , iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max |
| Juostos suderinamumas | Apple |
| Gaminio spalva | Pacific Blue |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | iPhone FineWoven Wallet with MagSafe |
| Medžiaga | Durable Microtwill |
| Dėklo tipas | Wallet case |
| Producer | Apple |
| Warranty | 12 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.