Apple | iPhone Air | Light Gold | 6.5 ” | 2736 x 1260 pixels | OLED | A19 Pro | Internal RAM 12 GB | 256 GB | Dual SIM | Electronic SIM card (e-SIM) | 5G | Main camera resolution 18 MP | iOS 26
Prekės kodas: @2277221
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 174 mm |
| Gross height (mm) | 23 mm |
| Gross weight | 0.45 kg |
| Gross width (mm) | 92 mm |
| Net weight | 0.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Volume (m3) | 0.000368184 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Apple |
| Palette Qty | 2222 dalių |
| Ekranas | 2736 x 1260 pikseliai |
| Įdiegta operacinė sistema | iOS 26 |
| Vidinės laikmenos talpa | 256 GB |
| SIM kortelės talpa | Dual SIM |
| Ekrano įstrižainė | 6.5 col. |
| SIM kortelės tipas | Electronic SIM card (e-SIM) |
| Procesoriaus modelis | A19 Pro |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | iPhone Air |
| Gaminio spalva | Light Gold |
| Procesoriaus branduoliai | 6-core |
| 3G | No |
| „Bluetooth“ versija | 6 |
| Ekrano tipas | OLED |
| 4G | No |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11be |
| Pagrindinės kameros raiška | 18 MP |
| Vidinė operatyvioji atmintis | 12 GB |
| „Bluetooth“ | Yes |
| 5G | Yes |
| Antrasis fotoaparatas | No |
| Warranty | 12 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.