Apple iPhone 17e Clear Case with MagSafe | Apple
Prekės kodas: @2277470
52,86 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 17.00 mm |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Gross width (mm) | 89.00 mm |
| Net weight | 0.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 45.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Apple |
| Warranty | 12 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.