Apple | iPhone 17 Pro Max | Deep Blue | 6.9 ” | Super Retina XDR display | 2868 x 1320 pixels | A19 Pro | Internal RAM 12 GB | 512 GB | Dual SIM | 5G | Main camera resolution 48+48+48 MP | Secondary camera resolution 18 MP | iOS | 26
Prekės kodas: @2277219
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 168.41 mm |
| Gross height (mm) | 29.01 mm |
| Gross weight | 0.52 kg |
| Gross width (mm) | 89.50 mm |
| Net weight | 0.37 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Apple |
| Palette Qty | 1923 dalių |
| Ekranas | 2868 x 1320 pikseliai |
| „Bluetooth“ versija | 6 |
| Operacinės sistemos versija | 26 |
| Procesoriaus modelis | A19 Pro |
| Ekrano tipas | Super Retina XDR display |
| 4G | No |
| Gaminio spalva | Deep Blue |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11be |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | iPhone 17 Pro Max |
| Pagrindinės kameros raiška | 48+48+48 MP |
| Antrosios kameros raiška | 18 MP |
| Vidinė operatyvioji atmintis | 12 GB |
| Įdiegta operacinė sistema | iOS |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Vidinės laikmenos talpa | 512 GB |
| SIM kortelės talpa | Dual SIM |
| 5G | Yes |
| Antrasis fotoaparatas | Yes |
| Ekrano įstrižainė | 6.9 col. |
| Warranty | 12 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.