Apple | iPhone 16e | White | 6.1 ” | 2532 x 1170 pixels | OLED | A18 | Internal RAM 8 GB | 256 GB | Dual-SIM | Nano SIM | 5G | Main camera resolution 48 MP | iOS 26 | Secondary camera resolution 12 MP
Prekės kodas: @2276697
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 166.00 mm |
| Gross height (mm) | 27.00 mm |
| Gross weight | 0.49 kg |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Net weight | 0.17 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 310.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.32 kg |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Apple |
| Ekranas | 2532 x 1170 pikseliai |
| Įdiegta operacinė sistema | iOS 26 |
| Vidinės laikmenos talpa | 256 GB |
| SIM kortelės talpa | Dual-SIM |
| Ekrano įstrižainė | 6.1 col. |
| SIM kortelės tipas | Nano SIM |
| Procesoriaus modelis | A18 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | iPhone 16e |
| Gaminio spalva | White |
| Procesoriaus branduoliai | 6-core |
| 3G | No |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| Ekrano tipas | OLED |
| 4G | No |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| Pagrindinės kameros raiška | 48 MP |
| Antrosios kameros raiška | 12 MP |
| Vidinė operatyvioji atmintis | 8 GB |
| „Bluetooth“ | Yes |
| 5G | Yes |
| Antrasis fotoaparatas | Yes |
| Warranty | 12 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.