Apple | iPhone 16 Plus | Ultramarine | 6.7 ” | Super Retina XDR | 2796 x 1290 pixels | A18 | Internal RAM 8 GB | 128 GB | Dual SIM | 4G | 5G | Main camera resolution 48+12 MP | Secondary camera resolution 12 MP | iOS | 18
Prekės kodas: @2276273
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 182 mm |
| Gross height (mm) | 27 mm |
| Gross weight | 0.48 kg |
| Gross width (mm) | 96 mm |
| Net weight | 0.38 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.000471744 m³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Producer | Apple |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| TI weight (kg) | 0.065 kg |
| Ekranas | 2796 x 1290 pikseliai |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| Operacinės sistemos versija | 18 |
| Procesoriaus modelis | A18 |
| Ekrano tipas | Super Retina XDR |
| 4G | Yes |
| Gaminio spalva | Ultramarine |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11be |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | iPhone 16 Plus |
| Pagrindinės kameros raiška | 48+12 MP |
| Antrosios kameros raiška | 12 MP |
| Vidinė operatyvioji atmintis | 8 GB |
| Įdiegta operacinė sistema | iOS |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Vidinės laikmenos talpa | 128 GB |
| SIM kortelės talpa | Dual SIM |
| 5G | Yes |
| Antrasis fotoaparatas | Yes |
| Ekrano įstrižainė | 6.7 col. |
| Palette Qty | 2083 dalių |
| Warranty | 12 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.