Apple | AirPods Max | Bluetooth | Over-ear | Blue | Noise canceling | Wireless
Prekės kodas: @2276281
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 243.50 mm |
| Gross height (mm) | 81.00 mm |
| Gross weight | 1.25 kg |
| Gross width (mm) | 239.90 mm |
| Net weight | 1.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Producer | Apple |
| USB krovimo prievadas | Yes |
| Gaminio spalva | Blue |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AirPods Max |
| Jungties tipas | Bluetooth |
| Dėvėjimo būdas | Over-ear |
| Aplinkos triukšmo slopinimas | Yes |
| Belaidės | Yes |
| Palette Qty | 365 dalių |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty | 12 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.