AOC | U27G4XM | 27 ” | Fast IPS | UHD | 16:9 | 160 Hz | 1 ms | 3840 x 2160 pixels | 1200 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black
Prekės kodas: @1981431
431,11 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 380.00 mm |
| Gross weight | 7.60 kg |
| Gross width (mm) | 630.00 mm |
| Net weight | 5.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | AOC |
| Palette Qty | 25 dalių |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| Ekranas | 3840 x 2160 pikseliai |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Įmontuoti garsiakalbiai | No |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100×100 mm |
| HD tipas | UHD |
| Ekrano paviršius | Anti-Glare |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, USB-A, USB-B |
| Pasukimas | Yes |
| Gaminio spalva | Black |
| Skydelio tipas | Fast IPS |
| Foninio apšvietimo tipas | Mini LED |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| USB prievadų kiekis | 5 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | U27G4XM |
| "DisplayPort" prievadų skaičius | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 160 Hz |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| USB-C | No |
| USB-C maitinimo tiekimas | N/A |
| Proporcija | 16:9 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Ekrano įstrižainė | 27 col. |
| Sukiojimas | Yes |
| Ekrano ryškumas | 1200 cd/m² |
| Warranty | 36 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.











































































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.