AOC | Monitor | 24P3CV | 23.8 ” | IPS | Full HD | 16:9 | 75 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black | Warranty 36 month(s)
Prekės kodas: @2276139
144,04 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 613.00 mm |
| Gross height (mm) | 162.00 mm |
| Gross weight | 8.31 kg |
| Gross width (mm) | 519.00 mm |
| Net weight | 5.37 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2500.00 g |
| Plastic (No PET) | 440.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.94 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | AOC |
| Palette Qty | 36 dalių |
| Ekrano įstrižainė | 23.8 col. |
| Skydelio tipas | IPS |
| Ekranas | 1920 x 1080 pikseliai |
| Ekrano ryškumas | 300 cd/m² |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 75 Hz |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100 x 100 mm |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| Pasukimas | Yes |
| Gaminio spalva | Black |
| Pasukimo kampas | 90 ° |
| Aukščio reguliavimas | 15 cm |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Sukiojimas | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 24P3CV |
| USB prievadų kiekis | 4 |
| "DisplayPort" prievadų skaičius | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| USB-C | Yes |
| USB-C maitinimo tiekimas | 65W |
| Warranty | 36 mėn. |
| HD tipas | Full HD |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Proporcija | 16:9 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | Yes |
| Kabeliai pridėti | HDMI Cable, DisplayPort Cable, USB-C TO C/A Cable, Power Cable |
| Gamintojo prekės serija | Monitor |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.