AOC | C27G2Z3/BK | 27 ” | VA | FHD | 16:9 | 280 Hz | 1 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Warranty 36 month(s)
PRATĘSTA GARANTIJA
PASITEIRAUTI APIE PREKĘ
    PARAŠYKITE MUMS:
    Aprašymas
    Techninė specifikacija
    Gross depth (mm) 686.00 mm
    Gross height (mm) 214.00 mm
    Gross weight 7.74 kg
    Gross width (mm) 523.00 mm
    Net weight 5.34 kg
    Packing quantity 1.00 dalių
    Paper/Pasteboard 2000.00 g
    Plastic (No PET) 400.00 g
    Tare weight (kg) 2.40 kg
    Volume (m3) 0.08 m³
    Embeeded battery No
    WEEE tax Yes
    WEEE tax CL109:2:2017-04-01
    Producer AOC
    Palette Qty 20 dalių
    Posvyrio reguliavimas Yes
    Ekranas 1920 x 1080 pikseliai
    VESA tvirtinimas Yes
    Įmontuoti garsiakalbiai No
    VESA tvirtinimo sistemos 100×100 mm
    Ekrano ryškumas 300 cd/m²
    Warranty 36 mėn.
    HD tipas FHD
    Pasukimas No
    Skydelio tipas VA
    Integruotas TV imtuvas No
    Reakcijos laikas 1 ms
    Gamintojo prekės modelio pavadinimas C27G2Z3/BK
    "DisplayPort" prievadų skaičius 1
    Ethernet LAN (RJ-45) prievadai No
    Vertikalusis matymo kampas 178 °
    Maksimalus atnaujinimo dažnis 280 Hz
    Aukščio reguliavimas Yes
    Matymo kampas, horizontalus 178 °
    USB-C No
    USB-C maitinimo tiekimas N/A
    Proporcija 16:9
    HDMI prievadų kiekis 2
    Ekrano įstrižainė 27 col.
    Sukiojimas Yes
    Foninio apšvietimo tipas WLED
    Ekrano spalvų skaičius 16.7 M
    Connectivity HDMI,DisplayPort,Headphone out (3.5mm)