AOC | 27B3CF2 | 27 ” | IPS | FHD | 16:9 | 100 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 1
Prekės kodas: @1976183
124,15 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 820.00 mm |
| Gross height (mm) | 481.00 mm |
| Gross weight | 8.71 kg |
| Gross width (mm) | 162.00 mm |
| Net weight | 5.56 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2500.00 g |
| Plastic (No PET) | 650.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.15 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | AOC |
| Palette Qty | 30 dalių |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| Ekranas | 1920 x 1080 pikseliai |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100 x 100 mm |
| Ekrano ryškumas | 250 cd/m² |
| HD tipas | FHD |
| Ekrano paviršius | Anti-Glare |
| Pasukimas | No |
| Skydelio tipas | IPS |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 27B3CF2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 100 Hz |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| USB-C | Yes |
| USB-C maitinimo tiekimas | 65W |
| Proporcija | 16:9 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Ekrano įstrižainė | 27 col. |
| Sukiojimas | No |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.





























































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.