Anker Solix Portable Power Station 768 Wh | SOLIX C800X
Prekės kodas: @2296375
499,84 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 451 mm |
| Gross height (mm) | 300 mm |
| Gross weight | 10.2 kg |
| Gross width (mm) | 274 mm |
| Net weight | 10 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 180 g |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Tare weight (kg) | 0.2 kg |
| TI weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.0370722 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Anker Solix |
| Palette Qty | 20 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SOLIX C800X |
| Gamintojo prekės serija | Portable Power Station 768 Wh |
| Package content | 3-Mode Camping Lights included |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.