Anker | Power Bank | A1681G11 | 20000 mAh | USB-C 30W, Lightning 27W | Built-In USB-C and Lightning Cables | Black
Prekės kodas: @2276317
46,41 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 131.00 mm |
| Gross height (mm) | 36.00 mm |
| Gross weight | 0.36 kg |
| Gross width (mm) | 101.00 mm |
| Net weight | 0.35 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 8.80 g |
| Plastic (No PET) | 2.20 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Anker |
| Gaminio spalva | Black |
| Akumuliatoriaus talpa | 20000 mAh |
| USB įvesties prievado tipas | USB-C (20W) |
| Matmenys (P x G x A) | 119.9×73.4×31.4 mm |
| Specialios funkcijos | Built-In USB-C and Lightning Cables |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | A1681G11 |
| Gamintojo prekės serija | Power Bank |
| Išvestis | USB-C 30W, Lightning 27W |
| Palette Qty | 2770 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.