Anker Nebula | Capsule 3 Mini Portable Laser Projector | Full HD (1920×1080) | 300 ANSI lumens | Black | Wi-Fi
Prekės kodas: @2296410
503,72 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 311 mm |
| Gross height (mm) | 304 mm |
| Gross weight | 0.86 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Net weight | 0.83 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 24.00 g |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.0189088 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Anker Nebula |
| Maksimali raiška | Full HD (1920×1080) |
| Ryškumas | 300 ANSI liumenai |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Capsule 3 Mini Portable Laser Projector |
| Contrast ratio | N/A |
| Atstumo santykis | 1.2 |
| Priedai pridėti | Adapter, Quick Start Guide, USB-C Cable, Remote, 2× AAA Batteries |
| Gaminio spalva | Black |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Belaidžio ryšio standartai | Wi-Fi: 802.11a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| Proporcija | 16:9 |
| Gamintojo prekės serija | Mini Portable Laser Projector |
| Palette Qty | 91 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.