Anker MagGo Power Bank | A1654G21 | 10000 mAh | White
Prekės kodas: @2277256
92,19 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 35.00 mm |
| Gross weight | 0.39 kg |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Net weight | 0.25 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 35.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Anker |
| Palette Qty | 1496 dalių |
| Gaminio spalva | White |
| Akumuliatoriaus talpa | 10000 mAh |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | A1654G21 |
| Gamintojo prekės serija | MagGo Power Bank |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.