Anker Eufy | Side Brush, 2 pairs, Durable, Soft, Compatible with E25/ E28/S1 Pro/S1
Prekės kodas: @2277524
20,17 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 135.00 mm |
| Gross height (mm) | 220.00 mm |
| Gross weight | 0.092 kg |
| Gross width (mm) | 32.00 mm |
| Net weight | 0.02 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 60.72 g |
| Plastic (No PET) | 15.18 g |
| Tare weight (kg) | 0.076 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Anker Eufy |
| Palette Qty | 909 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Side Brush, 2 pairs, Durable, Soft, Compatible with E25/ E28/S1 Pro/S1 |
| Suderinami produktai | Compatible with eufy Omni S1 Pro/S1/E28/E25 |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.