Anker Eufy | Rolling Brush & Brush Guard For S1 Pro
Prekės kodas: @2277521
21,20 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 64.00 mm |
| Gross height (mm) | 190.00 mm |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Gross width (mm) | 424.00 mm |
| Net weight | 0.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 50.40 g |
| Plastic (No PET) | 12.60 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Anker Eufy |
| Palette Qty | 168 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Rolling Brush & Brush Guard For S1 Pro |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.