Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | Omni S1 | Wet&Dry | Operating time (max) 216 min | 4600 mAh | 8000 Pa | Gray
Prekės kodas: @2276313
1052,45 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 523.00 mm |
| Gross height (mm) | 750.00 mm |
| Gross weight | 18.08 kg |
| Gross width (mm) | 443.00 mm |
| Net weight | 14.09 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 3192.80 g |
| Plastic (No PET) | 798.20 g |
| Tare weight (kg) | 3.99 kg |
| Volume (m3) | 0.17 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Producer | Anker Eufy |
| Lazerio jutiklių technologija | Yes |
| Interaktyvus žemėlapis | Multi-floor Mapping |
| Siurbiamoji galia | 8000 Pa |
| Gaminio spalva | Gray |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Omni S1 |
| Gamintojo prekės serija | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station |
| Šepetėlio tipas | 1 main brush and 2 side brushes |
| Tipas | Wet&Dry |
| Doko stotelė pridėta | Yes |
| Nuotolinio valdymo pultelis | Yes |
| Programėlės | Yes |
| Laiptų aptikimas | Yes |
| Valymo tipas | Wet and Dry |
| Indikatorius | Yes |
| Šveistukas | Yes |
| Aukštis | 9.65 cm |
| Savaime išsivalantis | Yes |
| Krovimo indikatorius | Yes |
| Automatinė bazinės stoties grįžtis | Yes |
| Dulkių rinktuvo tipas | Container |
| Priedai pridėti | All-in-1 Station; Side Brush Set; Hard Floor Cleaner; Power Cord; Cleaning Tool |
| Veikimo laikas (max) | 216 min. |
| Akumuliatoriaus talpa | 4600 mAh |
| Kitos savybės | Auto Emptying; Auto Washing; Auto Refilling; Auto Heated Air Drying; Auto Waste Water Collection; AI.See™ Obstitacle Avoidance; Corner-to-Edge Cleaning |
| Valdymo tipas | eufy APP |
| Palette Qty | 8 dalių |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.