Anker Eufy | Robot Lawn Mower | E15 | Gray
Prekės kodas: @2277564
1183,77 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Producer | Anker Eufy |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Palette Qty | 4 dalių |
| Gamintojo prekės serija | Robot Lawn Mower |
| Rekomenduojamas vejos plotas | 800 m² |
| Gaminio spalva | Gray |
| Mažiausias kirpimo aukštis | 2.5-7.5 cm |
| Pjovimo plotis | 2.03 cm |
| Kitos savybės | Maximum Slope: 40% (18°); Noise Level: 56 dB; Waterproof Level: IPX6 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | E15 |
| Specialios funkcijos | Accurate Obstacle Avoidance: E15's 3D perception system accurately detects obstacles, ensuring it avoids collisions in complex garden environments; Worry-Free Experience: E15 features GPS tracking to prevent theft. With easy app control and automatic recall during rainy or low-light conditions, it provides a seamless, worry-free experience |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.