Anker Eufy | Large Capacity Dust Bags, 2.5L | T29F70A2 | 6 pc(s) | Gray
Prekės kodas: @2296639
16,05 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 157.00 mm |
| Gross height (mm) | 182.00 mm |
| Gross weight | 0.38 kg |
| Gross width (mm) | 94.00 mm |
| Net weight | 0.31 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 56.80 g |
| Plastic (No PET) | 14.20 g |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Anker Eufy |
| Palette Qty | 322 dalių |
| Gaminio spalva | Gray |
| Maišelių skaičius | 6 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T29F70A2 |
| Gamintojo prekės serija | Large Capacity Dust Bags, 2.5L |
| Kiekis pakuotėje | 6 dalių |
| Dulkių maišelio talpa | 2.5 l |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.