Anker Eufy | Fabric Cleaner, Compatible with E28
Prekės kodas: @2277527
18,11 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 51.00 mm |
| Gross height (mm) | 272.00 mm |
| Gross weight | 2.11 kg |
| Gross width (mm) | 111 mm |
| Net weight | 0.63 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1187.20 g |
| Plastic (No PET) | 296.80 g |
| Tare weight (kg) | 1.48 kg |
| Volume (m3) | 0.001539792 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Anker Eufy |
| Palette Qty | 473 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Fabric Cleaner, Compatible with E28 |
| Suderinami produktai | Compatible with eufy Robot Vacuum Omni E28 |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.