Anker Eufy | Dust Bag Compatible with E28 | T29YQA20 | White
Prekės kodas: @2277526
19,14 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 155.00 mm |
| Gross height (mm) | 176.00 mm |
| Gross weight | 0.254 kg |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Net weight | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 127.52 g |
| Plastic (No PET) | 31.88 g |
| Tare weight (kg) | 0.159 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Anker Eufy |
| Palette Qty | 528 dalių |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T29YQA20 |
| Gamintojo prekės serija | Dust Bag Compatible with E28 |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.