Anker Eufy | 6-Pack Large Capacity Dust Bags Compatible with C10/C20
Prekės kodas: @2277525
19,14 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Net weight | 0.17 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 47.52 g |
| Plastic (No PET) | 11.88 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Anker Eufy |
| Palette Qty | 288 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 6-Pack Large Capacity Dust Bags Compatible with C10/C20 |
| Suderinami produktai | Compatible with eufy Robot Vacuum Auto-Empty C10 and C20 Omni Robot Vacuum |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.