Anker Eufy | 2-Pack Vacuum Mop Replacement Pads, Compatible C20 Series Robot Vacuums | Gray/Blue
Prekės kodas: @2277531
11,47 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 128.00 mm |
| Gross height (mm) | 126.00 mm |
| Gross weight | 0.033 kg |
| Gross width (mm) | 25.00 mm |
| Net weight | 0.02 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 10.40 g |
| Plastic (No PET) | 2.60 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Anker Eufy |
| Palette Qty | 2143 dalių |
| Gaminio spalva | Gray/Blue |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 2-Pack Vacuum Mop Replacement Pads, Compatible C20 Series Robot Vacuums |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.