Angle grinder EINHELL TE-AG 125 CE, power 1100 W, disc Ø125 mm, adjustable speed. | Einhell
Prekės kodas: @2276172
52,26 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 125.00 mm |
| Gross height (mm) | 440 mm |
| Gross weight | 3.00 kg |
| Gross width (mm) | 140 mm |
| Net weight | 2.7 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Einhell |
| Tare weight (kg) | 0.3 kg |
| Palette Qty | 112 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.